PÓŁKOLONIE LETNIE

Chcesz, aby twoje dziecko spędziło kreatywnie i aktywnie wakacje, a tym samym aby było niedaleko od domu? Zapraszamy na letnie półkolonie z Akademią Gimnastyki!  

 

Półkolonie

Aktywne Wakacje

Aktywne Wakacje to półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat.  
Każdy turnus to zupełnie inne wycieczki i atrakcje dla Twojego dziecka. 

W cenie każdego turnusu zapewniamy :
– Wyżywienie : dwudaniowy obiad oraz podwieczorek 
– Ubezpieczenie NNW i KL
– Przejazdy autokarem
– Bilety wstępu na wszystkie przewidziane atrakcje
– Materiały plastyczne do warsztatów DIY oraz tematycznych zajęć ze świata magii
-Opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 8:00-16:00 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnych form wypoczynku dla dzieci, a każdy turnus to nasz autorski program tworzony od podstaw. 

Kilka turnusów

W naszej ofercie znajdą Państwo aż cztery turnusy , a w każdym zupełnie inne wycieczki oraz warsztaty. 

Bogaty program

Kilka bloków tematycznych warsztatów, eksperymenty naukowe, masy sensoryczne, wycieczki, zabawy na świeżym powietrzu i wiele, wiele innych atrakcji przygotowanych dla Twojego dziecka. 

Z nami bezpiecznie

Nasze półkolonie zarejestrowane są w bazie wypoczynku Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Dbamy o bezpieczeństwo dzięki starannie opracowanym regulaminom
 i zasadom, a nasi wychowawcy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tej formy wypoczynku dla dzieci. Nasze półkolonie to nasze autorskie programy, które co roku urozmaicamy. 

Nuda? Nie z nami!

Każde warsztaty stworzone są tak, że nawet dorośli chcą brać
w nich udział ! Świeczka do pokoju? A może własny magnes na lodówkę? Nasze półkolonie to coś więcej niż oklepane prace plastyczne i nudne zwiedzanie przeciętnych miejsc. 

Dobra lokalizacja

Stacjonujemy w multifunkcyjnym i bezpiecznym obiekcie – Centrum Edukacyjnym Brzechwy w Kobyłce. Łatwy dojazd, zaciszna okolica i duży parking sprawiają, że rodzice i dzieci  chętnie do nas powracają. 

Turnus I

AIRO PARK  – trampoliny oraz atrakcje z sali zabaw „Space Kids” : długie zjeżdżalnie, kosmiczne tory przeszkód, labirynty, trzy piętra kosmicznych zakamarków, kraterów i gór.

Smart Kids Planet – czyli Centrum Mądrej Zabawy, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę.  Obiekt to 1600 metrów kwadratowych mądrej zabawy, 9 unikalnych stref tematycznych, 50 angażujących i rozwijających atrakcji. 

Zoo Warszawa –  ogród zoologiczny,  w którym na przestrzeni 40ha mieszka ponad 12 tysięcy zwierząt.

 

Turnus III

Fun Park Digiloo – to jedna z największych sal zabaw w Warszawie. Na terenie sali znajduje się czteropoziomowy małpi gaj, ekstra wysoka zjeżdżalnia „Fala” , zakręcone zjeżdżalnie rurkowe, tor gokardowy, trampoliny, armatki na kulki, baseny z kulkami, park linowy, paintball laserowy oraz automaty z grami! 

Manufaktura słodyczy – podczas warsztatów w Manufakturze Słodyczy każdy uczestnik będzie mógł wykonać swojego własnego lizaka! Po warsztatach na dzieci czeka ciekawa gra terenowa w Łazienkach Królewskich.

Turnus II

Hulakula – nowoczesna przestrzeń rozrywkowa, na terenie  której znajdują się kręgielnia, automaty do gier, cymbergaje, flippery, piłkarzyki oraz sala zabaw.  

Muzeum Flipperów – Interaktywne muzeum, w którym każdy może zagrać na zabytkowych maszynach flipperach. Wszystkie maszyny ustawione są na „free play” tak więc nikt nie potrzebuje żetonów, aby uruchomić grę. Muzeum Flipperów to miejsce łączące w sobie rozrywkę i historię.

Centrum Nauki Kopernik – czyli przestrzeń, która inspiruje do obserwacji, doświadczenia, zadawania pytań. Dzieci zwiedzać będą strefę eksperymentowania z blisko 200 niezwykłymi eksponatami! 

Turnus IV

Centrum Pieniądza NBP –  nowoczesna placówka edukacyjna ukazująca dzieje pieniądza oraz jego rolę na tle gospodarczo-społecznej historii świata i Polski. 

Stacja Grawitacja – to park trampolin i park linowy w jednym! Na terenie Stacji każdy znajdzie coś dla siebie. Trampoliny, tory przeszkód, park linowy, a nawet interaktywna ścianka wspinaczkowa!

TYGODNIOWY HARMONOGRAM PÓŁKOLONII

DOŁĄCZ...

Do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie codziennie będziemy zamieszczać relacje foto i wideo z każdego turnusu półkolonii.

Zeskanuj poniższy kod QR, odpowiedz na pytania dotyczące członkostwa i poczekaj, aż zatwierdzimy Twoją prośbę o dołączenie do grupy 🙂

Jak zeskanować kod?
1. Włącz aparat w telefonie i skieruj go na kod QR
2. Kliknij w baner, który pojawi się po nakierowaniu telefonu na kod QR
3. Po kliknięciu w baner na Twoim telefonie otworzy się aplikacja Facebooka - dalej postępuj zgodnie z informacjami, które Ci się wyświetlą

Organizowane przez nas półkolonie zarejestrowane są w bazie wypoczynku Mazowieckiego Kuratorium Oświaty 

DO POBRANIA PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNUSU

karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii

Kontakt

lokalizacja aktywnych wakacji

ul. Jana Brzechwy 5, wejście B, 05-230 Kobyłka

ADRES MAILOWY

f4-us@wp.pl

Kontakt telefoniczny

Półkolonie letnie  
Julia –  tel. 883 040 407 (pon-pt 13:00-20:30)